gallery-3

Willa Klif

Rezerwacje

Formularz zgłoszeniowy

  Często zadawane pytania

  Prosimy o wpłatę zadatku 400zł w ciągu trzech dni od zgłoszenia na poczet rezerwacji za pobyt na konto ośrodka: BRS o/ Kosakowo

  Zadatek nie podlega zwrotowi. Prosimy o przemyślane dokonywanie rezerwacji i wpłat. (Podstawa prawna „Ustawa o turystyce” z dn. 4.12.1997 r.).

  Dopłata do pokoju jednoosobowego 7 dni-400zł, 14 dni-800zł w sezonie wysokim, poza sezonem opłaty są niższe.

  Opłata klimatyczna: 1,50 zł/dzień

  Zgodnie z art. 13 Rady Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/676 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawach swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie RODO).
  Pragnę poinformować, że jako Willa Klif – Agnieszka Piechowska, przetwarzam dane osobowe Gości jakich Administrator. Oznacza to, że jestem współodpowiedzialna za przetwarzanie i ochronę naszych klientów.
  Robię to w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.
  Willa Klif będzie używać danych klientów (uzyskanych online, telefonicznie lub osobiście), między innymi, w celu zarządzania ich rejestracją, zarządzania rezerwacjami, obsługiwania zapytań oraz jeżeli użytkownik sobie tego życzy, aby wysyłać mu powiadomienia dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.
  Mamy prawo do przetwarzania danych naszych użytkowników celem wykonania umowy, którą użytkownik zawiera w momencie dokonania rezerwacji pobytu: online, telefonicznie lub osobiście. Inną upoważniającą nas do tego przyczyną jest możliwość obsługi zapytań mailowych.
  Wszystkie dane są wykorzystywane na potrzeby wewnętrzne Willi Klif.
  Za przetwarzanie danych użytkowników odpowiedzialni są:
  Agnieszka Piechowska ul. Widokowa 4,84-104 Jastrzębia Góra/Tupadły